.

קחו 10 דקות לקריאת הכתבה החדשה שלנו בה תקבלו עצות מעשיות שיגרמו לכסף שלכם לצמוח במהירות גבוהה יותר, לחסוך עשרות אלפי שקלים בתשלומים מיותרים לחברות הביטוח ולבנקים, לצאת מהמינוס החונק, ולגרום לחסכונות שלכם לטפוח בקצב מהיר כך שתוכלו ליהנות מפירות השקעתכם במשך שנים קדימה!

בכתבה זו תגלו:

מדוע אנו קמים כל בוקר כדי להרוויח כסף אך אנו משקיעים מעט מאוד תשומת לב בניהול הנכון שלו?

האם גם אתם משלמים עשרות אלפי שקלים בתשלומים מיותרים לחברות הביטוח, הבנקים וחברות האשראי ואינכם יודעים זאת?

מחוב של 40,000 ש"ח לפלוס של 10,000 ש"ח... , כיצד ליוותי אם חד הורית לצאת מכל החובות שלה בתוך 4 חודשים.

סוכן הביטוח אומר משהו אחד, יועץ ההשקעות בבנק ממליץ בדיוק ההפך, מומחה המשכנתא טוען ששניהם טועים...אז למי אתם אמורים להקשיב?

מהו המודל האפקטיבי ביותר שמצאתי לליווי פיננסי וכיצד תוכלו להבטיח שהעתיד שלכם יהיה מוגן, ורוד ושתהנו מפירות ההצלחה שנים קדימה?

שלום ותודה שהגעתם לקרוא את הכתבה, שמי דני גדייב ואני מלווה פיננסי ומוביל זוגות ומשפחות לשיפור מצבם הכלכלי, יציאה ממינוס והכי חשוב ליצור הכנסות פאסיביות.

אם אתם מקבלים את הדוחות החודשיים שלכם מבתי ההשקעות ואינכם יודעים לקרוא אותם, אם אתם יודעים שאתם לא מתנהלים פיננסית נכון ולא דאגתם "לנושא הזה" ברצינות.

ואם אתם יודעים שאם ניתן מבט מעמיק בדוחות הפנסיה, חשבון העו"ש או דוח המשכנתא שלכם...בטוח נוכל לחסוך המון כסף שאתם משלמים סתם….אז הכתבה הזו נכתבה במיוחד עבורכם.

 

ב 6 השנים האחרונות ליוותי, הרצאתי והייתי מעורב בתהליכים לשיפור פיננסי עם מאות משפחות, אני מנהל קהילות בהם נמצאים
8,000 איש, רובם זוגות צעירים ובעלי משפחות שפשוט רוצים לדעת כיצד לשלוט בכסף שלהם, לנהל אותו ולהרוויח ממנו הכנסה פאסיבית.

הניסיון שצברתי מוגש לכם באהבה ויעזור לכם מצד אחד לחסוך אלפי שקלים בתשלומים מיותרים ומצד שני לאפשר לכם לבנות תוכנית פיננסית אמיתית, מעשית, שתוביל אתכם לביטחון כלכלי.

מדוע אנו קמים כל בוקר כדי להרוויח כסף אך אנו משקיעים מעט מאוד
תשומת לב בניהול הנכון שלו?

אני מניח שכמו רוב האנשים במדינת ישראל, מעולם לא עברתם השכלה פיננסית. אני לא מדבר על תואר בכלכלה, אני מדבר בצורה הכי מעשית שיש, להבין איך לגרום לכסף שאתם חוסכים בכל חודש שעבורו אתם יוצאים בכל בוקר לעבודה, להתחיל לעבוד עבורכם, לצבור ריבית, תשואה כך שתדעו בוודאות שהעתיד הכלכלי שלכם ורוד.

אז כמו שאתם מבינים, מערכת החינוך בישראל לא משכילה אותנו לנהל את הכסף וזו הסיבה שהמון משפחות נקלעות למצבים של מינוס, הלוואות מיותרות, מסלולי משכנתא שיוצרים החזרים חודשיים גבוהים שמעמיקים את המינוס ויוצרים לחץ כלכלי מיותר.

ומנגד, ישנם המון משפחות וזוגות שמרוויחים יפה, חוסכים אבל עושים זאת לא נכון ומשלים את עצמם שהם בדרך הנכונה, רק כדי לגלות שהכסף שלהם בכלל לא עובד עבורם, אלא עבור הבנק.

אם הצלחתם להזדהות עם המשפט שכתבתי כאן ואתם רוצים לראות שהכסף שלכם לא בורח לכם
בין האצבעות אז אתם צריכים לקחת שליטה על הכסף - ואני עומד להראות לכם כיצד לעשות זאת.הנה השאלה הכי חשובה שאתה צריך קודם כל לענות עליה: איפה הכסף שלך?


לרובנו יש בלאגן בביטוחים, תשלומים כפולים, אנו לא קוראים דוחות של חברות האשראי, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה, אין לנו כמעט מושג מה דמי הניהול שלנו.
כל חודש המון אנשים נכנסים למינוס רק כדי לקבל הלוואות מהבנק שמעמיקות את החוב.

עכשיו אני בטוח שכבר ניסיתם לפתור את המצב הזה, אולי התחלתם להשכיל את עצמכם
באמצעות הדרכות, פניתם לאנשי מקצוע, הקשבתם לסרטונים ואתם באמת מנסים לקחת שליטה.

רק שאין תורה אחת, כל איש מקצוע מספר לכם משהו אחר, אתם שומעים דעות מנוגדות ובמקום לאסוף עצות מעשיות, אתם הופכים להיות אובדי עצות, מבולבלים ואינכם יודעים מה נכון עבורכם.

יש המון מושגים חדשים, בהתחלה הכל נשמע כמו סינית וזה מרתיע אתכם.
וכשאתם מרגישים שאתם לא באמת מבינים מה קורה, אתם דוחים את ההחלטות הכי חשובות לעתיד הפיננסי שלכם.


ומה שקורה בסופו של דבר זה שאתם נמצאים בקונפליקט שלא נגמר, כי מצד אחד אתם מבינים את החשיבות האדירה שיש להתנהלות הנכונה של הכסף שלכם, אתם רוצים שלילדים שלכם יהיו חסכונות, שיהיה לכם דרך לעזור להם בעתיד, שתהיה לכם מטרייה כלכלית במקרה של יום גשום... אבל אתם לא בטוחים שאתם תקבלו את ההחלטות הנכונות ואז תתאכזבו - ככה רוב האנשים מתנהלים.

השאלה היא… איך שוברים את המעגל?

האם גם אתה משלם עשרות אלפי שקלים בתשלומים מיותרים לחברות הביטוח, הבנקים, בתי ההשקעות וחברות האשראי ואינך יודע זאת?

השלב הראשון כדי לשבור את המעגל הוא להפסיק להאמין בכמה מיתוסים נפוצים מאוד לגבי כסף, עד שלא יפול האיסמון לגבי 3 הנקודות הבאות, אתם תמשיכו להרגיש מבולבלים:

עקרון הסינרגיה - רוב האנשים מתנהלים כלכלית עם 3 ואפילו 4 אנשי מקצוע שנותנים להם חוות דעת ומבלבלים אותם. זה יכול להיות הבנקאי, סוכן הביטוח, מישהו מהעבודה כמו מנהל, יועץ ההשקעות וניקח בחשבון את כל התכנים שהם קוראים ברשת שרק עושים יותר בלאגן.

ולכן במודל שלנו אנו מפעילים את עקרון הסינרגיה שבו יש אדם אחד שיוצר עבורכם תוכנית כלכלית לכל האזורים והתחומים בחיים שלכם, עבור הביטוח, עבור הקרנות, עבור ההשקעות, המשכנתא, תקציב המשפחה ועוד… יש כיוון אחד, דרך אחת שלוקחת בחשבון את כל המשתנים ולכן היא הרבה יותר אפקטיבית.

עקרון עלות\תועלת - רוב המשפחות שעוברות אצלנו תהליך מגיעות כדי לחסוך כסף וכדי ללמוד ולהשקיע את הכסף שלהם יותר טוב אך הן מסתכלים בעיקר על העלויות. עלויות דמי הניהול, עלויות הליווי, עלויות הביטוח והלאה... שלא תבינו לא נכון - העלות היא אלמנט חשוב, אך יותר חשוב זו התמורה, מה מקבלים בתמורה.

לדוגמה יועצי המשכנתאות וכלכלת המשפחה שלנו בדרך כלל עוזרים ללקוחותינו לחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים בתשלומים מיותרים לבנקים, לחברות אשראי, ביטוח ועוד ועוד… העלות היא זניחה לעומת התמורה האדירה שמקבלים ולכן הדבר הכי חשוב שאתם צריכים לשאול בפגישה עם יועץ פיננסי הוא מה "התמורה שאני אקבל?" ולא רק מה העלות.

עקרון בת יענה - כמו שאמרתי מקודם, רובנו לא עברנו השכלה פיננסית ולכן אנו פשוט מתעלמים מהדוחות, המכתבים והמצב הפיננסי שלנו כי אנו פשוט לא מבינים מה לעשות עם המידע.
אני מניח שגם אתם פותחים את הדפים של חברות הביטוח והאשראי, מנסים להבין מה קורה שם ולאחר סקירה קצרה מניחים את הניירת בצד כי אתם פשוט לא מבינים מה רוצים מכם...
אבל יש לכם תחושת בטן שזו טעות.

כל דבר שאתם מזניחים חוזר אליכם, שזה פשוט עניין של זמן.

בכל נושא אחר זה אפילו בסדר לדחות, אבל כשזה מגיע למצב הפיננסי שלכם - אל תהיו בת יענה ותקברו את הראש בחול. לא רק שזה לא עוזר, בכל פעם שאתם מקבלים מכתב, אתם נזכרים בהזנחה הזו, כל חודש אתם מקבלים את התזכורת הזו ואני מקווה שבסוף הכתבה הזו תרגישו שהגיע הזמן לפעול.

מחוב של 40,000 ש"ח לפלוס של 10,000 ש"ח...

אני רוצה לספר לכם בכנות כיצד הגעתי למודל:
לפני 7 שנים כשהייתי בתואר ראשון, ליוויתי נער בסיכון במסגרת מלגה שהשתתפתי בה.
האמא של הנער, סיפרה לי על המצב הכלכלי שלה.
היא סיפרה לי על חוב של 40,000 ₪ שיש לה ועל החרדות והלחצים האיומים שלה, אני מניח שהיא שיתפה אותי כי גם אני, בדומה לה, לא נולדתי בארץ וההורים שלי היו פחות או יותר מאותו מעמד כלכלי (בין הנמוכים אם לא ברור).

שאלתי אותה אם היא מרשה לי לנסות לעזור. והיא הסכימה :)

אז רתמתי את המשפחה שלה (אגב, אם חד הורית ויש לה שני ילדים, אחד בן 13 ואחד לפני צבא) ובניתי מעין תכנית הבראה למשפחה. היום הייתי קורא לזה תכנית כלכלית ליציאה מהמינוס אבל אז הייתי סטודנט שנה ב' עם שני עבודות, מלגה ותואר על הראש כדי לשרוד את תקופת הלימודים - לא הייתי "זה שמבין בפיננסים" עדיין.

בכל מקרה, יצא שלאחר 4 חודשים האמא יצאה ממינוס וחובות של 40,000 ₪ לפלוס של 10,000 (ואפילו התחילה לחסוך קצת). ושם גיליתי שמה שמעניין אותי בחיים זה לעזור לאנשים, במיוחד בנושאים כלכליים.
האמא סיפרה עלי לחברה שלה שגם הייתה במצב בעייתי, והחברה סיפרה לעוד כמה חברות וככה השמועה עלי רצה. יצא שבאותה שנה ליוויתי כ-20 משפחות.

לא לכולם הצלחתי לעזור אבל לרוב כן וזה היה מדהים.

סוכן הביטוח אומר משהו אחד, יועץ ההשקעות בבנק ממליץ בדיוק ההפך, מומחה המשכנתא טוען ששניהם טועים...אז למי אתה אמור להקשיב?

ובקפיצה חזרה להווה המודל האפקטיבי ביותר שמצאתי הוא One Stop Shop לכל ההיבטים הפיננסים שיש לכם: משכנתא, פנסיה וביטוח, התנהלות כלכלית, השקעה עצמית בשוק ההון, השכלה פיננסית, יעוץ פרישה, החזרי מס וכד'. וזה הפתרון שאני מציע לקהילה ואני פועל רק על בסיס הצלחה מוגדרת מראש.

חיסכון : בטווח הקצר של כ-3 חודשים הלקוחות שלנו חסכו כ- 20,000 ש"ח מהוצאות מיותרות לחלוטין שהם פשוט לא ידעו שקיימות אצלם ושניתן לקצץ בהן. בטווח הארוך, הממוצע חיסכון של רוב הלקוחות שלנו הוא כ-400,000 ש"ח מתיקון מסלולי החיסכון וההשקעה שלהם.
זה יכול להיות בחיסכון בדמי ניהול בפנסיה, בביטוחים כפולים, בעמלות מיותרות לבנקים ודמי ניהול מיותרים בהשקעות בשוק ההון. מעבר לזה, בחיסכון למשכנתא ניתן לחסוך בכל חודש מהתשלום החודשי או לחסוך מהתשלום הכללי שהולך לבנק – סכומים שבקלות יכולים להגיע למאות אלפי שקלים בסה"כ.

השכלה פיננסית והשקעות : בנוסף לתוכנית ולייעוץ שאנו נותנים לכם, אנחנו גם מאמינים שבכדי שתוכלו להמשיך לנהל את הכסף שלכם אתם צריכים לקבל כלים שיעזרו לכם לעשות זאת וכחלק מהשירות שלנו אנחנו מלמדים אותכם ונותנים לך כלים וידע שישמשו אותכם במשך שנים כך שתוכלו לקחת שליטה על הכסף ולהמשיך לקבל החלטות פננסיות נכונות בעתיד ללא צורך באיש מקצוע. 

החזר השקעה מאוד מהיר : רוב הלקוחות שלנו מחזירים את ההשקעה שלהם בתכנית שלנו תוך כמה ימים - כמה חודשים. בין אם זה דרך החיסכונות שאנחנו מייצרים להם כפי שפירטתי בסעיף 1 ובין אם זה בכך שאנחנו מוצאים להם נזילות של כסף בתקציב האישי. ובין אם זה דרך ההשקעות שהם עושים שמניבים להם תשואה שמחזירה להם את ההשקעה פי כמה.

לדוגמא היה לנו לקוח שקיבל בזכותינו רטרואקטיבית 17,000 ש"ח מחברת הביטוח שלו מאחר והוא שילם להם כפל ביטוחי שנים רבות. לקוחות רבים מנמיכים את התשלום החודשי למשכנתא בגלל שינוי הריביות שמתקיים בימים אלו במשק - ובזכות כך ניתן לקבל תנאי משכנתא טובים וזולים משמעותית ממה שהיה לפני שנים בודדות ואפילו משנה שעברה.

 One stop shop וליווי מתמשך : אנחנו דואגים ללקוח מכל הבחינות, אתם עובדים מול בעלי מקצוע מיומנים אך כולם פועלים לפי אותה תוכנית, קיימת סינרגיה בין כולם והמסלול הוא ברור, מבלי שכל אחד אומר משהו אחר, עצות שנוגדות את התהליך כי כל אחד מהם רואה רק את זווית הראיה הצרה שלו. בשורה התחתונה יהיה לכם מישהו שדואג להכל, במקום אחד, דואג לכסף שלכם ושאינו מושפע מהבנקים, בתי ההשקעות וחברות הביטוח.

אם אתם מרגישים שהכתבה הזו מדברת אליכם ושהיא מאוד רלוונטית אז שווה שתיקחו 2 דקות לקרוא על התהליך שיעשה סדר בכל הפיננסים שלכם, בביטוחים, שיחסוך לכם עשרות אלפי שקלים ויגדיל את החסכונות שלהם לעתיד.

לתוכנית שלנו יש 2 מטרות:
המטרה הראשונה היא קודם כל לעשות סדר בכל הבלאגן, להבין איפה הכסף שלכם, איך לגרום לו להניב יותר עבורכם, איזה אפיקים הכי נכונים, כיצד לחסוך לכם כסף ולעשות סדר בכל הניירת שלכם - מהבנק, מחברות הביטוח, מבתי ההשקעות ושאר הגופים שמתעשרים על הגב שלך.

והמטרה השנייה היא להשכיל אתכם כך שתוכלו לנהל את כל הפיננסים שלכם בעצמכם, שלא תהיו תלויים באף אחד והכי חשוב...שתוכלו להבין בדיוק מה כל דבר אומר, איך לקבל החלטות חכמות ונכונות ולדאוג תמיד שאתם מפיקים את המקסימום מהכסף שלכם.

את התהליך אנו מתחילים מפגישת אסטרטגיה פיננסית שבה נבנה עבורכם תוכנית שלפיה כל היועצים שלנו יפעלו.
לאחר מכן תיפגשו עם צוות אנשי המקצוע שלנו בתחומי המשכנתאות, הביטוח וכלכלת המשפחה.
ולאורך תהליך ההתייעלות תשתתפו בסדנאות שישכילו אתכם לקבל החלטות פיננסיות, ללמוד להשקיע בעצמכם ולפתוח דלת לעולם השקעות הנדל"ן.
בקיצור...זהו תהליך 360 מעלות שבו אנו דואגים להכל, פעם אחת ולתמיד!

אם התוכנית הזו נשמעת כמו כיוון שאתם מחפשים אז כדאי שנשוחח.
השלב הראשון הוא לעשות שיחה בה נענה על כל השאלות שרצות לכם בראש.
נבדוק שאכן הציפיות שלכם מהתוכנית מציאותיות, שיש לנו חיבור טוב ושאכן נוכל לעזור לכם.
במידה וכן נזמין אתכם לפגישה שבה נזניק את התהליך.

בגלל שעזרתי להמון זוגות, משפחות וצעירים אני יודע בוודאות שהתהליך הזה עובד והוא יעבוד
גם עבורכם אם תהיו מוכנים להתמסר אליו.

מה מקבלים בתוכנית שלנו :

פגישת אסטרטגיה להכנת תוכנית פיננסית מותאמת אישית שלוקחת בחשבון את הכל, פוליסות הביטוח, המשכנתא, הלוואות, הכנסות, קרנות השתלמות, תקציב המשפחה, פנסיות ועוד ועוד... בפעם הראשונה תיהיה סינרגיה בין כל התחומים ותדעו כיצד הכי נכון לנהל את הכסף שלכם.

השכלה פיננסית - השתתפו במפגשים בהם תלמדו כיצד להשקיע בעצמכם, ליצור הכנסות פאסיביות, לנהל את הכסף שלכם ואפילו להשקיע בנדל"ן בחכמה.

גישה לפורטל הקורסים שלנו - אתר ענק שמכיל שפע של הדרכות, קורסים ועצות רבות לניהול הפיננסים שלכם, האתר יהיה פתוח למשך כל תקופת התוכנית.

ליווי מקצועי מיועץ לכלכלת המשפחה - מיועד למשפחות שנמצאות במינוס קבוע הולך וגדל ורוצות לשים לזה סוף, להפסיק את הלחץ והמתח הכלכלי ולחיות בשפע ושקט.

ליווי להסדרת כל פוליסות הפנסיה הביטוח - נבדוק שאכן הפוליסות שלכם מתאימות, עדכניות, במחירים הכי טובים וללא כפל ביטוחים.

ליווי להסדרת הלוואות, מחזור משכנתא או לקיחת משכנתא חדשה - נועד לחסוך עשרות ואף מאות אלפי שקלים בתשלומים מיותרים לבנקים, לצמצם החזרי הלוואות ואת ההחזר החודשי של המשכנתא ולהשאיר את הכסף שלכם - אצלכם.

ליווי ומענה לשאלות במשך 6 חודשים לכל שאלה, התלבטות והחלטה, אנו פה לגרום לכסף שלכם לצמוח!

נשמע טוב?
הצעד הבא הוא להשאיר פרטים כדי שנוכל ליצור איתכם קשר טלפוני לשיחת הכירות ותיאום ציפיות.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.